Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, tworząca w klimatach jazzu oraz elektroniki. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, jak również prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach – jej ojciec Andrzej Pluszcz był basistą, a także wykładowcą na warsztatach bluesowych, natomiast matka śpiewa w chórze.
Natalia już jako nastolatka założyła swój pierwszy zespół rockowy, brała też udział w wielu konkursach wokalnych. Na polskiej scenie znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip-hopowców i zespołem Miloopa, z którym wydała cztery albumy: „Nutrition Facts”, „Unicode”, „Optica” i „Verke”. Koncertowała obok wielu gwiazd polskiej sceny, jak też wykonawców zagranicznych. Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach.
Od 2012 roku występuje na cyklicznej imprezie charytatywnej „Panny z Dobrych Domów” dedykowanej bezdomnym zwierzakom wymagającym pomocy. Można jej było również posłuchać w czasie 49. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu podczas koncertu „Życia mała garść”, poświęconego pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Lubrano wykonała utwór „Nic nie może wiecznie trwać” w aranżacji swojego zespołu. Wydarzenie zostało uwiecznione, a następnie wydane na płycie koncertowej „Życia mała garść. Koncert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu”.
Debiutancka autorska płyta studyjna wokalistki, nagrana z zespołem, nosi tytuł „R.E.S.P.E.C.T.”.
W kwietniu 2014 roku artystka zdobyła Nagrodę Publiczności oraz specjalną Nagrodę Jury za walory wokalne w czasie ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Później wzięła udział w „SuperDebiutach” 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kolejne wydawnictwo – album koncertowy „Live Sessions” zawiera zapis z koncertu Natalii i Maćka Czemplika.
Jesienią 2015 roku wokalistka z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu „Must Be The Music”, docierając do finału. Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się następna płyta – „Osiecka Jazzowo”, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej.
Możliwe opcje koncertu:
– Natalia Lubrano akustycznie – (wokal i gitara lub wokal i klawisze) – repertuar do ustalenia,
– Natalia Lubrano jazzowo – (wokal, klawisze, kontrabas) – repertuar do ustalenia,
– Natalia Lubrano z zespołem – (wokal, gitara, bas, perkusja, klawisze) – repertuar do ustalenia,
– „Stopklatka” (wokal, kontrabas, perkusja, klawisze, wizualizacje) – projekt wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrego jazzu oraz gust filmowy; artyści zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez najlepszych reżyserów, szczególnie doceniają utwory towarzyszące poszczególnym scenom; ścieżka dźwiękowa jest dla nich kopalnią inspiracji, a także przykładem na to, jak silnie, pobudzani brzmieniami, jesteśmy w stanie przenieść się w obszar filmu; na koncertach pojawiają się kompozycje z takich produkcji jak „Leon Zawodowiec”, „Miasto aniołów”, „Ida” i innych.
Natalia może także poprowadzić warsztaty edukacyjne dla młodzieży śpiewającej.
zadzwoń: 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com